"Конкурс" поліцаїв

Згідно з інформацією від моніторингових груп (Східна правозахисна група й Інститут стратегігчних досліджень та безпеки), на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей розпочався процес формування військових частин Росії, на базі так званих армійських корпусів "народної міліції" незаконних збройних формувань псевдореспублік.

Радимо Як у Кремлі зліпили "героя" з генерала, котрий "взяв Київ за три дні"

Гризня за кремлівську кістку

Так звана "прикордонна служба" псевдореспублік входить до складу ФСБ Росії, і тут починаються проблеми із призначеннями, оскільки окупованими частинами Луганщини та Донеччини керували різні групи силовиків, тепер у них конфлікт із приводу призначень та контролю за кордоном між РФ та окупованою частиною України, який продовжує функціонувати.

Не пропустіть "Непросте рішення" не врятує Росію від поразки у війні, але буде страшним

"МДБ" незаконних збройних формувань псевдоутворень і так звана "прокуратура" вливаються до складу однойменних органів Росії, й наразі на посади голів представництв розглядаються громадяни Росії, які раніше не працювали в прикордонних регіонах Росії з окупованою територією. І тому відновився новий конфлікт між групами Кремля, які контролюють окуповані території, а також місцевими "елітами", які теж увімкнулися у процес.

P.S. Загалом зараз іде чимале протистояння всередині окупаційних формувань за посади силовиків на тимчасово окупованих територіях України.

Варте уваги – зведення Генштабу ЗСУ на 243 день повномасштабної війни: дивіться відео