У МВС пояснили, чому Росія буде затягувати війну

Усе тому, що країна-агресорка сподівається, що енергетична криза, яка виникне ближче до зими, спонукатиме Захід "домовлятися" з Росією. Про це заявив радник глави МВС України Віктор Андрусів під час телемарафону, повідомляє 24 канал.

Увага У Держдумі Росії пригрозили Фінляндії знищенням: знову лякають ядерною зброєю і третьою світовою

Пояснюю чому – згідно з їхніми розрахунками, ближче до зими почнеться серйозна енергетична криза і проблеми з опаленням. І в Україні теж ці проблеми будуть, зокрема, з економікою. Бо ціни на енергоносії дуже ростуть,
– зазначив Андрусів.

Ставка Кремля

Тож, на думку Андрусіва, наразі ставка Кремля буде на те, що ближче до кінця року Захід зрозуміє, що треба домовлятися з Росією, а якщо російські окупанти протримаються до кінця року, то домовлятися з ними будуть з урахуванням їхніх вимог.

Росії загалом вигідно затягувати війну

Кілька тижнів тому в Україні очікували раптового наступу на Донбасі, мовляв, він має бути одномоментним і потужним. Та цього не сталося. Радник Офісу Президента Олексій Арестович вважає, що Росія намагається виснажити ЗСУ, аби ми не змогли накопичити у потрібній кількості західну підтримку.

Таке "затягування" з боку Росії спровокує не тільки труднощі із контрнаступом, а й виснажуватиме нашу економіку та військові сили – це мета росіян.

Актуальна ситуація на фронті

  • Найгарячіші точки фіксують на Сході та Півдні України. Там росіяни намагаються штурмувати населені пункти. Найбільша активність ворога – на Слобожанському та Донецькому напрямках.
  • Російські окупанти продовжують свої наступальні дії – намагаються вийти на адміністративні межі Донецької, Луганської та Херсонської областей.
  • Водночас українська армія продовжує витісняти російських окупантів із раніше захоплених міст та сіл. Один за одним звільняються населені пункти на Харківщині. Найбільш гарячою точкою залишається Ізюмський напрямок. Там ЗСУ перейшли у контрнаступ.

До теми – війна переходить в затяжну фаз. У найближчі тижні її завершити не вдасться: дивіться відео