Кожен і кожна з нас мають дбати про те, щоб допомогти обороні, – Зеленський

Про це сказав президент Володимир Зеленський під час вечірнього звернення до українців, повідомляє 24 канал. Він наголосив, що про війну не можна забути чи стати безтурботним.

Дізнайтесь більше Нам ще потрібно битися і йти до перемоги, – Зеленський звернувся до українців

За словами глави держави, щодня за незалежність України гинуть наші громадяни. Зеленський сказав, що кожен українець має щоденно дбати про допомогу обороні та армії.

Можливо, комусь у деяких містах в тилу здається, що про війну можна забути. І стати безтурботним. Чи навіть недбалим. Але ні, це не так. Щодня гинуть українці за нашу незалежність. Щодня! І кожен, і кожна з нас мають щоденно дбати про те, щоб допомогти обороні. Допомогти армії. Тим, чим можуть. Так, як можуть,
– сказав президент.

Про що ще сказав Володимир Зеленський

  • Український президент вкотре подякував лідеру Сполучених Штатів Америки Джозефу Байдену за підтримку на 40 мільярдів доларів. Зеленський заявив, що це історичний внесок у захист свободи.
  • Також президент зазначив, що в Росії почали говорити, що їхня так звана "спецоперація", якою вони прикривають війну проти України, стала причиною для падіння економіки.
  • За словами Зеленського, на Донбасі ситуація наразі надзвичайно складна. Разом з тим, він зазначив, що українські захисники та захисниці тримають оборону. Як сказав президент, вони роблять конкретний внесок у перемогу України над Росією.

Додамо, що 21 травня Володимир Зеленський провів телефонну розмову з главою уряду Італії Маріо Драгі. Під час дзвінка Зеленський і Драгі обговорили співпрацю двох країн в оборонній галузі, необхідність ухвалення 6-го пакета санкцій проти Росії та розблокування українських портів.

Окрім того, глава держави у Києві прийняв прем'єр-міністра Португалії Антоніу Кошту. Сторони провели тривалі та предметні переговори щодо європейської інтеграції України.

До уваги – нічне звернення Зеленського за 21 травня: дивіться відео