Про це розповів 24 Каналу військовий експерт Владислав Селезньов, зазначивши, що Україну чекає непроста ситуація на полі бою найближчим часом. Він додав, що основним посилом від Кирила Буданова у його зверненнях є заувага про те, що найближчі кілька тижнів ми й далі будемо відчувати брак боєприпасів, а Росія намагатиметься розколювати українське суспільство ще й і зсередини.

Дивіться також Вночі ворог запустив по Україні 16 "Шахедів" та 2 "Іскандери": що вдалося збити

"Ми маємо розуміти, що генерал Буданов – військовий діяч найвищого рівня у нашій країні, тому певні речі не може називати", – зауважив військовий експерт.

Загрози для України

Владислав Селезньов підкреслив, що постачання боєприпасів, які були куплені в межах ініціативи президента Чехії Петра Павела, будуть відчутні на фронті лише наприкінці травня або на початку червня. Технічна підтримка від уряду США очікується не надто пізно, проте до надходження першої партії ще мине кілька тижнів.

Окрім надскладної ситуації на полі бою, зокрема, західніше від Авдіївки, що зумовлене браком ресурсів, може додатися певна внутрішньополітична нестабільність. Буданов наголошує на тому, що Росія робить все можливе для того, щоб максимально розбурхати ситуацію всередині українського суспільства,
– сказав він.

Військовий експерт навів декілька тригерів, які можуть слугувати Росії приводом для пропаганди, зокрема, питання відсутності демобілізації, адже нещодавно Рада вилучила цю правку з закону про мобілізацію. Кремль також може ставити під сумнів правомірність повноважень президента Володимира Зеленського через обговорення майбутніх виборів в Україні.

Причин для хвилювань є чимало. Щодо цього натякає генерал Буданов, але він чітко артикулює таке – зараз складний період (для України – 24 Канал), але не катастрофічного рівня,
– підсумував Селезньов.

Заяви Буданова щодо війни в Україні

  • Кирило Буданов у своєму недавньому інтерв'ю відповів на питання про те, чи є ймовірність повторного наступу росіян на Київ. Очільник ГУР заявив, що наразі відсутня загроза такого повторного наступу і назвав розмови про це "безпідставними".
  • Російська операція "Майдан-3" має на меті дестабілізувати Україну. Журналісти поцікавилися в очільника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирила Буданова про те, чи досі актуальна ця операція окупантів. Він заявив, що вона досі триває.
  • Російські загарбники не припиняють спроб прорвати українську оборону на Сході та Півдні. Очільник ГУР визнав, що за останній час окупанти все ж мали реальне досягнення – Авдіївка.