Не менш складна ситуація південніше від Мар'їнки. Це 24 Каналу зауважив військовий експерт Владислав Селезньов.

Дивіться також Ворог захопив Степове, Сєверне, ЗСУ просунулись в Табаївці: як змінилася лінія фронту за тиждень

Тривають тяжкі бої

Владислав Селезньов зазначив, що деякі населені пункти, які розташовані західніше Авдіївки, постійно перебувають під вогневим впливом ворожої артилерії, авіації. Зокрема, мовиться про Бердичі, Тоненьке та інші.

Що відбувається біля Авдіївки: дивіться на карті

Ситуація південніше Мар'їнки теж складна. Там ворог намагається використовувати свою кількісну та військово-технічну перевагу, певні територіальні здобутки.

Ділянок, де вирують запеклі бойові дії, чимало. Але українська армія демонструє приклад мужності, звитяги та героїзму. Якщо ці чесноти підтримуються достатньою кількістю озброєння та боєприпасів, то ситуація точно під контролем української армії. Ми завдаємо серйозних втрат ворожій силі,
– наголосив він.

Ситуація на Авдіївському напрямку: останнє

  • У Генштабі ЗСУ повідомили, що на Авдіївському напрямку окупанти не полишають штурмових дій. За минулу добу українські захисники відбили 23 атаки ворога в районах населених пунктів Бердичі, Тоненьке, Первомайське, Водяне, Невельське, Семенівка та Орлівка Донецької області.
  • Третя штурмова бригада продовжує завдавати ворогу втрат на Авдіївському напрямку. Зокрема, українські захисники знищили артбатарею ворога під Авдіївкою. Військові також поділились епічним відео.
  • Речник ОСУВ "Таврія" Дмитро Лиховій розповів, що українські військові вже закріпилися на оборонних лініях на Авдіївському напрямку. Ці укріплення не мають вигляд суцільної лінії, як хтось хоче бачити. Але це дуже розгалужена система, яку будували ще з грудня 2023 року.