В'ячеслав Гладков прокоментував поточну ситуацію у Бєлгородській області Росії. Своїми думками він поділився з пропагандистськими ЗМІ країни-агресорки, передає 24 Канал.

Читайте також До Москви – одна ніч: ексдепутат Держдуми назвав події в Бєлгороді тренуванням

Чому російський губернатор мріє про Харків

Гладков запропонував окупувати усю Харківську область разом з Харковом. Він назвав це "приєднанням". Загарбник хоче, щоб Харківщина стала частиною Бєлгородщини. На його думку, це нібито врятує російський регіон від обстрілів.

В'ячеслав Гладков сказав про це у прямому етері ворожих медіа. При цьому він помітно нервував. Держслужбовець дивно відреагував на питання, чи вірить він у можливість окупації всієї Харківщини. Російський губернатор спочатку відвернувся, а потім ухилився від прямої відповіді.

Це найкращий спосіб вирішення проблеми обстрілів Бєлгородської області,
– сказав окупант.

Ймовірно він зрозумів, що ніхто йому не дозволить захопити Харківщину. Також Гладков заявив, що на Бєлгородщину зайшли мінімум 5 диверсійних груп з моменту початку повномасштабної російсько-української війни.

Абсурдна заява окупанта Гладкова: відео

Більше новин про Бєлгородську область

  • Нещодавно представник Міноборони України Андрій Черняк вказав на панічні настрої серед окупантів. На його думку, після подій на Бєлгородщині загарбники почнуть шукати серед своїх поплічників цапів-відбувайлів та карати їх.
  • Олег Жданов заявив, що чим більше своїх військ Росія перемістить до Бєлгородської області, тим легше ЗСУ буде проводити контрнаступ. Військовий експерт вважає, становище окупантів ускладнюватиметься.
  • Також з приводу останніх подій висловив думку народний депутат України Олег Дунда. У розмові з 24 Каналом він заявив, що російський кордон біля України має палати.