Погана і хороша новина

Аналітики CIT стверджують, що з одного боку підрозділи 3-го армійського корпусу отримали відносно нове озброєння – танки Т-90М і Т-80БВ, ЗРК "Бук". А з іншого боку, що якість живої сили в складі цих частин бажає лишати кращого навіть за мірками армії рф зразка серпня 2022 року.

Цікаве Пішаки кремля на Заході: як роспропаганда використовує польських "втікачів" на свою користь

Куди ці частини рухаються, поки сказати складно, бо з однаковою ймовірністю ешелон міг йти як і на південь, так і на Донецький напрямок.

"Другий похід на Київ" лишився у мріях окупантів

Пригадуєте, на початку червня були розмови про те, що в середині серпня армія рф знову спробує наступати на Київ зі сторони білорусі, щоб відкрити "другий фронт" проти ЗСУ? От саме під таку задачу рашисти і почали формувати свій 3-ій армійський корпус, який за планами мав би налічувати аж 15 тисяч "багнетів", мати 400 танків та ще 700 інших бронемашин.

Радимо Привід для паніки чи істерика окупантів: що означає новина про сотні літаків рф на кордоні

Всю вільну "живу силу" рф кидала переважно на покриття поточних втрат, а не на формування нового армійського корпусу. Тому росія так і не змогла сформувати свій 3-ій армійський корпус, тому в них і нема сил для нового наступу з білорусі. Sic transit Gloria mundi.

Аткуальне – у великих містах росії почалася мобілізація: дивіться відео