Послання тирана вільному світу

Путін давно вже відкрито погрожує ядерною зброєю. Щоразу він дає Заходу зрозуміти таке: "Я збираюся виграти у вас війну і поставити вас на коліна, незважаючи на те, що я поступаюся вам у всьому: економічно, технологічно, в конвенційних озброєннях.

Рекомендуємо Не ракетами єдиниими: росіяни заходилися атакувати українців ще однією улюбленою "зброєю"

Тому що у мене є перед вами тільки одна, але вирішальна перевага: я готовий застосувати ядерну зброю, а ви – ні. Я готовий пожертвувати сотнями тисяч життів заради моєї великої мети, а ви задля свого захисту – ні. Тому ви відступите та капітулюєте. Для цього мені достатньо буде виграти лише один психологічний поєдинок. Нажахані моїм ядерним шантажем або, якщо знадобиться, моїм одним обмеженим ядерним ударом, ви здригнетеся, відступите і назавжди підете зі світової історії".

Після репутаційної катастрофи США в Афганістані Путін вирішив, що настав момент для останнього та вирішального приниження США. 15 грудня 2021 року він висунув Заходу безпрецедентний ультиматум: збирайте монатки та забирайтеся за лінію Батия – Сталіна.

Не пропустіть Те, на що сподіваються у Кремлі, станеться, коли над ним замайорить прапор України

Дежавю 1939-го

Це не була позиція запиту для переговорів. Ні, він був абсолютно впевнений у своїй здатності необмежено піднімати ставки у реальному конфлікті.

24 лютого 2022 року стало для нього повторенням гітлерівського 1 вересня 1939 року. Путлер маніакально має дві мети – фізичне знищення України та моральне знищення Заходу. Вирішення першого завдання максимально просуне його політично та психологічно до вирішення другого.

Українці сьогодні – 300 спартанців, які захищають вільний світ від маніяка з ядерною зброєю. Світ захоплений стійкістю та героїзмом України, яка зупинила агресора, але впевнений у своїй безкарності Путін готовий знищувати українські міста з повітря так само, як він знищив Грозний та Алеппо.

Важливе – чи спалахне бунт в путінській армії: дивіться відео