Про це 24 Каналу заявив політолог Олег Лісний. Він додав, що зі смертю Путіна Росія не перестане існувати й це є серйозним викликом для України та всього цивілізованого світу.

Дивіться також "Великий вибух" – чого Захід очікує від контрнаступу ЗСУ: що про Україну пишуть західні ЗМІ

Втрата Криму стане цвяхом в домовину Путіна

За його словами, Путін живе у викривленій реальності та бачить війну, як постійний процес. Для нього вона може мати різні форми, але важливо, щоб тривала постійно. Для російського диктатора війна – це виживання і, як тільки вона зупиниться, то це стане його поразкою.

"Крим сприймається народом Росії, як велика геополітична перемога. Якби Путін на цьому зупинився, то йому б ставили пам’ятники, як Петру I, але йому захотілося більше. Коли ми повернемо Крим, це буде один з цвяхів у домовину Путіна. Наша мета – не просто повернення своїх територій, а руйнація Російської імперії, яку будуть називати згодом Московія або Заболоття", – заявив Лісний.

Олег Лісний ситуацію у Кремлі: дивитись відео

На його думку, коли Росія програє, але залишиться у теперішній формі, то це буде лише означати підготовку до нової війни. Україні потрібно гуртувати увесь світ довкола ідеї фрагментації Росії, щоб налагоджувати контакти вже з окремими її частинами.

Становище Путіна у Росії

  • Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив про нестійке становище президента Росії Владіміра Путіна. Він каже, що російська еліта, зокрема його старі прибічники, починає відвертатися від російського диктатора.
  • Ватажок ПВК "Вагнера" Євген Пригожин висловився за припинення війни, щоб перейти до оборони та закріпитись на окупованих територіях. Таку заяву він нібито адресував Путіну, вважають в Інституті вивчення війни.