Мертвий "совок" міг би позаздрити

Багатополярність світу, про яку волого мріють нинішні диктатори та недодиктатори, річ у собі. Насправді планета ледве пережила наявність на своєму тілі двох центрів ухвалення атомних рішень і з полегшенням зітхнула, коли СРСР здох.

Варте уваги Про які неприємності для російських військ домовилися Україна та США

Нинішній світ небезпечніший за старий світ. У ньому більше неадекватних гравців та менше розуміння наслідків.

За всіх своїх недоліків, СРСР був відносно договороспроможний. Він керувався колегіально і, будучи безперечною імперією зла, все ж таки мав якесь обличчя і авторитет. Громико, на відміну лаврова, міг називатися дипломатом, а радянська дипломатія, за всієї одіозності й іделогогічної заангажованості зв'язків, – дипломатією.

Цікаве росія готує для ЗСУ виставу під виглядом "другого фронту"

Чи зробить світ останній крок до вимирання

Нині світ уже не торт. Проголошений недомірками (у всіх сенсах) принцип верховенства сили змінив і розклади, і методи. Ну що ж, ти цього хотів, Жорже Дандене!

Якщо з противником не можна домовитися, якщо він бреше і намагається вирішити питання військовим шляхом та погрозами, значить, з ним треба говорити його мовою.

Допускати багатополярність, на якій на інших полюсах сидітимуть диктатори, вбивці, брехуни та інша нечисть, – це приректи світ на вимирання.

Тому літак Ненсі Пелосі сів на Тайвані. Тому путіну не дадуть розірвати Україну. Тому. І особисто я цьому радий.

Актуальне – Подоляк назвав чотири складових для успішних переговорів з росією: дивіться відео