Про це 24 каналу повідомив російський публіцист Андрій Піонтковський. За його словами, незабаром навіть до останнього "ватника" дійде усвідомлення того очевидного факту, що росія програла війну.

Читайте на сайті "Чи цвинтарів так мало, чи трупів так багато": простих росіян вже немає де ховати

Можна судити з "благосфери"

За його словами, про зміну настроїв громадян росії щодо повномасштабної війни в Україні можна судити з "благосфери". Водночас Піонтковський порадив владіміру путіну більше побоюватись за особисту безпеку не стільки противників війни, скільки її шалених прихильників, породжених його ж божевільною пропагандою.

Крім того, Піонтковський зазначив, що на багатьох каналах в росії показують воєнного злочинця ігаря гіркіна. Як зауважив публіцист, він критикує путіна, правильно розповідає про всі провали воєнної стратегії президента росії та приреченість цієї війни.

Андрій Піонтковський

Російський публіцист

У путіна дуже складне становище. Він випустив джина, якого вже не може контролювати.

Путіна хочуть відсторонити

Як наголосив публіцист, колективною свідомістю "бункера" володіє ідея, що потрібно змінити бренд. Тобто він наголосив, що путіна хочуть відсторонити від влади.

Зверніть увагу путін просить про переговори з Україною, – радник глави МВС назвав причини

"Тоді якась інша фігура або виступить з ще більш божевільною позицією, як цього вимагають незадоволені путіном фашисти, або ж під впливом реальних фактів будуть готові визнати поразку й принаймні розпочати серйозні перемовини про відвід на лінію 24 лютого", – заявив Піонтковський.

Піонтковський розповів, як змінювалося ставлення росіян до війни: дивіться відео


Росіяни бояться відправлятись на війну в Україні

  • росія продовжує зазнавати нищівних втрат у війні проти України. Як повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони, аби хоч якось покрити брак офіцерів, у державі-агресорці масово надають старші звання сержантському особовому складу, які не мають відповідного досвіду та освіти.
  • Зазначається, що окрім знищення окупантів в Україні, брак виникає й тому, що самі росіяни просто відмовляються воювати. Так окупанти, які вже брали участь у бойових діях, не хочуть повертатися у свої підрозділи – заявляють про проблеми зі здоров'ям.
  • За інформацією розвідки, аби запобігти "відтоку кадрів" керівництво зс росії формує військово-лікарські комісії, чиє основне завдання – виявляти ухилянтів, які імітують захворювання та поранення унаслідок участі у війні проти України.