Про це 24 каналу розповів радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк. За його словами, не потрібно возитися з людьми, які фанатіють від Росії. Якщо їм подобається жити у вічній пітьмі, то нехай туди і їдуть.

До теми Коли закінчиться війна: що про це кажуть Україна, Росія, Захід та історія

Позиція на кшталт "людям потрібно пояснювати, чому в Україні краще жити, ніж в Росії" тут зовсім не годиться. Якщо за час повномасштабного вторгнення громадянин України досі фанатіє за Росією, то туди йому й дорога.

Тобі подобається "рускій мір" та російські цінності, але ти є громадянином України? Будь ласка, якщо ти не вчиняв колаборантських дій, забрав свої речі та виїхав на територію Росії. Якщо ти хочеш жити в тому мороку, в якому вони звикли жити, – наголосив Подоляк.

Що буде з Росією після війни

Як підкреслив Подоляк, після перемоги України в Росії буде величезний внутрішній бунт та заміна політичних еліт. Це буде трансформація кривавого типу. Розпаду не станеться, але Росію добряче потрусить.

Подоляк звернувся до прихильників "руского міра": дивіться відео

Українська армія не заходитиме на територію Росії. Але після перемоги буде важлива ультимативна умова щодо розміщення армії окупантів.

Коли ми вийдемо на кордони 1991 року, в Росії почнуться процеси трансформації, буде сформована нова група перемовників з боку Росії. З ними ми обговоримо ще один важливий елемент – ультимативно запропонуємо відсунути російську армію на 50 – 100 кілометрів від кордону з Україною,
– зазначив Подоляк.

Наступне питання – ядерний арсенал Росії, щодо якого, найімовірніше, відбуватиметься окремий переговорний процес. На його думку, після поразки окупантів міжнародні партнери зрозуміють, що ядерну зброю Росії потрібно взяти під свій контроль.

Коли закінчиться війна в Україні: важливі прогнози

  • Михайло Подоляк назвав умову, яка точно означатиме закінчення війни. Для цього Збройні Сили України мають завдати тотальної поразки окупантам.
  • Президент Володимир Зеленський обережно припустив, коли може закінчитися війна. Він сподівається, що мир повернеться до України вже у наступному році.
  • Військовий експерт Олег Жданов допускає можливість, що війна може затягнутися аж до 2024 року. Це може статися через певні геополітичні процеси.