Натомість Україну підтримують західні партнери. Після таких погроз путіна прем'єрка Великої Британії Ліз Трасс розповіла, як мають реагувати західні лідери.

До теми Путін знає, що програє війну, – Зеленський

Ми не повинні слухати його брязкання зброєю та його фіктивні погрози. Замість цього нам потрібно продовжувати вводити санкції проти росії та продовжувати підтримувати українців,
– сказала Трасс.

За її словами, якщо путіну дозволять досягти успіху, це не просто буде жахливо для Європи і небезпечно для України. Це стане сигналом для інших авторитарних режимів у всьому світі, що такі дії є прийнятними.

"Ось чому так важливо, щоб ми продовжували бути рішучими, не слухали брязкання зброєю, яке ми чуємо від путіна, і продовжували підтримувати українців до кінця. І це те, що я впевнена, Сполучене Королівство зробить", – запевнила Трасс.

Вона також заявила, що президент Байден абсолютно відданий такій ідеї. Велика Британія тісно співпрацювала з американськими союзниками, з G7. Це продовжиться доки Україна не переможе.

Як Велика Британія підтримує Україну

  • Ця країна є однією з тих, хто підтримує нас найбільше. Зокрема, постачають зброю та допомагають фінансово. Крім того, підтримують і виступають із важливими заявами на міжнародних майданчиках. Зокрема, Ліз Трасс під час виступу на Генасамблеї ООН підкреслила, що допомагатиме нашій країні стільки, скільки потрібно.
  • Також актуальну інформацію про ситуацію на фронті повідомляє розвідка Великої Британії. Розвідники переконували, що удари росіян по дамбах не зможуть зупинити наступ ЗСУ.
  • Шон Піннер – доброволець з Великої Британії, який воював у лавах ЗСУ, – розповів, що йому довелося пережити у російському полоні. Окупанти катували чоловіка, зокрема, електричним струмом. Окрім того, росіяни морили воїна голодом й давали брудну воду.

Як українські військові навчаються у Великій Британії: дивіться відео