Гарант наголосив, що, на відміну від Росії, Україна береже своїх людей і не кидає мільйони воїнів у бій. Про це Зеленський розповів у інтерв'ю бразильським журналістам у суботу, 20 квітня.

Дивіться також Як це було в Ізраїлі, – Зеленський пояснив, у якому випадку можуть залучити західні війська

Що є номером один у війні

За словами Зеленського, протягом 30 років Росія мала в Україні агентів та робила все, щоб наша країна не розвивалася. Зокрема, країна-агресорка знищувала заводи оборонно-промислового комплексу. Тепер українська влада відновлює це виробництво, щоб постачати Збройним Силам України якнайбільше необхідних засобів.

"Ми відновили виробництво артилерії, його не було. Ми відновили масове виробництво наших ракет – "Стугна", "Корсар". Ми побудували масове виробництво дронів та систем радіоелектронної боротьби. На сьогодні це війна технологій", – заявив Зеленський.

Крім цього, лідер держави наголосив, що Україна береже життя своїх людей, тоді як Росія кидає мільйони їх у бій заради особистих перемог диктатора Владіміра Путіна.

Вони тиснуть нас, їм все одно, скільки людей загине. Наші моральні цінності для нас важливі. Для нас важливі люди, ми не можемо кидати мільйон людей на мільйон людей. Виникає казус: ви боретеся за права людини, за життя людей – і не бережете життя людей. Для нас люди – це номер один, і ми рахуємо людей, а для них люди не важливі, для них важливі перемоги, причому не Росії, а Путіна. Для нього перемога – це відновлення Радянського Союзу шляхом знищення інших народів та інших незалежних країн,
– наголосив президент України.

Зеленський прокоментував можливість протистояння Росії та НАТО

  • Протистояння Росії та НАТО можливе, якщо Україна не вистоїть у цій війні. Наступними планами Путіна можуть стати країни Балтії.
  • За словами президента, за такого сценарію західним військам буде складно воювати з росіянами на території країн Балтії.
  • "І це буде війна Росія – НАТО. Безумовно, вона буде, якщо Україна не встоїть. Або не йти туди. І тоді це буде перемога Росії над країнами НАТО. І тоді буде перерозподіл територій по всьому світу", – підсумував глава держави.