Звичайно, можна співчувати російському вчителю чи лікарю, але на їхні голови поки що не падають бомби, а вбивають лише українців. І, на мій погляд, будь-яка спроба знайти виправдання бездіяльності та мовчазної згоди росіян з тим, що робить режим, є абсолютно аморальною.

Читайте У путіна виникли проблеми з ракетами для ударів по Україні

росіяни підтримують війну, але буде час розплати

росію ніхто не окупував, громадяни росії сьогодні підтримують війну. Не всі – хтось активно виступає проти, хтось опинився за кордоном, хтось ризикує, перебуваючи у росії. Але нас переважна меншість, повного відторгнення путінського режиму у суспільстві немає.

путінський режим сьогодні – це, на жаль, органічна частина російської історії. Свого часу Німеччина була Гітлером, а Гітлер Німеччиною. Ми сьогодні перебуваємо у такій самій ситуації.

Ціна за злочини путінського режиму, вчинені руками одних громадян росії та за потурання інших громадян росії, буде величезною.

Важливо Кривавий душ-шарко для росіян: окупанти нарешті навчилися правильно рахувати свої втрати

При путіні іншої росії не буде

До цих випробувань потрібно морально готуватися, а не розповідати українцям про те, що є росія Пушкіна та росія Толстого, що вони не мають рації у своєму радикальному ставленні до російської мови. У нас немає жодного морального права говорити їм про це.

Потрібно просто пам'ятати, що поки є росія путіна, ніякої іншої росії бути не може. На жаль, сьогодні росія асоціюється лише з путіним, тільки з путінським фашизмом і лише з кривавими злочинами, що творяться на українській землі.

Також цікаво – Гудков сказав, як перевиховати росіян: дивіться відео