Найбюджетніший смартфон
"Найбюджетніший" з усіх бюджетних смартфонів. Індійці анонсували смартфон, вартістю менше 4-х доларів США. Freedom 251 – продукт компанії Ringing Bells. Апарат може похизуватися доволі непоганими як на свою ціну характеристиками: 4-дюймовий IPS-дисплей, чотирьох'ядерний процесор з частотою 1,3 ГГц, один "гіг" оперативки та 8 – вбудованої пам’яті. Плюс – додатковий слот для карти MicroSD максимум на 32 ГБ.
Для любителів фото–- 3,2-мегапіксельна основна і 0,3-мегапіксельна селфі-камера. Смартфон оснащений модулями WiFi, Bluetooth, GPS та підтримує мережі 3G. Працює ґаджет під управлінням Android Lollipop. Попередні замовлення на Freedom 251 виробник приймає з 18 лютого.
Інтернет з повітряних куль
Інтернет у важкодоступні закутки нашої планети "донесуть" повітряні кулі. Проект Project Loon, яким опікується Google, може запрацювати до кінця цього року. Компанія Alphabet уже домовилася з провайдерами Індонезії та Шрі-Ланки, досі проект працював у тестовому режимі – без підтримки операторів.
Повітряні кулі зможуть "роздавати" Інтернет з шириною каналу до 15 мегабіт на секунду. Тривалий час розробник працював над пошуком оптимальної форми літальних апаратів. У підсумку – спроектована ними конструкція змогла протриматися у стратосфері 187 днів, облетівши за цей час Землю 19 разів.
Швидкісний дрон
Пентагон розігнав свого дрона до понад 70 км/год. Останніми напрацюваннями у цій сфері похизувалися в агентстві передових оборонних проектів американського Міноборони. Компактний мультикоптер створений на базі комерційної моделі DJI Flamewheel.
На "борт" доставили низку додаткових модулів: сонар, сенсор інерції, HD-камеру. Рухаючись в автономному режимі, дрон безпомилково оминав усі перешкоди на своєму шляху. Щоправда із складнішими випробуваннями не завжди зміг впоратися. Інженери з Пентагону мають на меті ще удосконалити модель – зокрема, підвищити швидкість і маневреність дрона, а також розширити радіус польоту.