Єнс Столтенберг заявив, що наразі НАТО вичерпала значну частину власних запасів зброї та боєприпасів. Високопосадовець підкреслив, що Альянсу необхідно відновити свій військовий потенціал, аби підтримувати Україну в довгостроковій перспективі.

Це цікаво Нова потужна допомога від Німеччини: до України їдуть боєприпаси для MARS, вантажівки й кулемети

Генсек НАТО також зазначив, що країни-члени повинні бути готові заплатити певну ціну у вигляді вищих витрат на енергоносії та інших економічних наслідків, щоб зміцнити оборону України.

Ми маємо пам'ятати, що ціна, яку ми платимо, вимірюється грошима. А ціна, яку платить Україна, вимірюється життями, кров'ю, щодня, і наш обов'язок їх підтримувати,
– підкреслив Столтенберг.

Читайте також Швеція надасть Україні рекордну військову допомогу: що невдовзі отримають ЗСУ

Військова допомога від членів НАТО: останні новини

  • Німеччина надала нашій державі черговий потужний пакет військової допомоги. Зокрема, в Україну вже їдуть боєприпаси для реактивної системи залпового вогню MARS II, 3 великовантажні напівпричепи M1070 Oshkosh, 17 одиниць автомобілів для прикордонної служби, навантажувач, запасні частини для великокаліберного кулемета М2, 24 MG3 для броньованих евакуаційних машин.

    А ще – 10 датчиків захисту від дронів, 20 спеціальних приладів для електронних пристроїв для захисту від БпЛА та 116 польових обігрівачів.
  • Зауважимо, що Україна вже інтегрується в оборонно-промисловий комплекс НАТО. Зокрема, Укроборонпром розроблятиме та виготовлятиме важке озброєння та військову техніку спільно зі щонайменше 6 країнами-членами Альянсу.
  • Наші захисники також отримали від Франції дві батареї ЗРК Crotale.
  • У ЗСУ анонсували прибуття ППО HAWK. Ці системи почнуть працювати на території України вже найближчим часом.

Вас може зацікавити – В ОП назвали зброю, яку наблизить закінчення війни: дивіться відео