Про це 24 Каналу сказав військовий експерт, полковник ЗСУ в запасі, льотчик-інструктор Роман Світан. Подібна схема вже була реалізована Німеччиною, коли мовилось про танки.

Дивіться також У Зеленського відреагували на атаку по Одесі: закликали надати ATACMS та більше систем ПРО

"Шольц за тією ж схемою, яку він запустив при передачі Україні танків Abrams, зав'язаних на передачу Leopard, зараз зав'яже Taurus на постачання ATACMS. І це буде добре для нас. У такому випадку ми отримаємо і Taurus, і ATACMS", – переконаний військовий експерт.

Німці дотиснуть США

Роман Світан не сумнівається у тому, що Україна отримає від Німеччини Taurus.

"Якщо вже французи та англійці свої далекобійні ракети передають, німці свою зброю точно відправлять в Україну. Вони також дотиснуть американців для надання нам ATACMS", – мовив він.

Надання зброї Україні

  • Україна 6 серпня отримала від Франції далекобійні крилаті ракети SCALP-EG. Одну з них підписав особисто Володимир Зеленський.
  • Уряд Німеччини 4 серпня оголосив про новий пакет військової допомоги для України. До нього увійшли: два САУ Zuzana 2, два танки-розміновувачі Wisent 1, 11 протимінних плугів для танків Т-72, п'ять розвідувальних систем SurveilSPIRE, дев'ять машин для охорони кордону, три розвідувальних БпЛА Vector.
  • Парламент Болгарії 21 липня підтримав постачання Україні великої партії бронетранспортерів зі складів МВС. Рішення не було швидким, все ж після тривалих дебатів було вирішено передати 100 БТР.