Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що Іспанія підготувала потужну військову допомогу для України. Зокрема, системи ППО та ракети.

До теми Невже ППО: Іспанія надасть Україні новий пакет військової допомоги, – Резніков

Що передасть Іспанія

За словами Кулеби, наша держава найближчим часом зміцнить свою обороноздатність, отримавши 4 системи ППО Hawk. Також Іспанія передасть батарею ЗРК Aspide та ракети до неї. Крім того, на потреби Збройних сил України направлять додаткові протитанкові ракетні комплекси, гармати та снаряди до них.

Це саме те, про що ми просили Іспанію,
– додав міністр Кулеба.

Ба більше, Іспанія передасть Україні 30 машин швидкої допомоги та генератори для енергозабезпечення госпіталів.

Що відомо про ППО Hawk

ППО Hawk – зенітно-ракетний комплекс. Він є попередником системи протиракетної оборони Patriot. Спочатку комплекс розроблявся для знищення літаків, пізніше був доопрацьований для перехоплення ракет у польоті. Сам комплекс оцінюється в 15 мільйонів доларів, а ракети до нього – по 250 тисяч доларів за одну одиницю.

Голова МЗС Іспанії відвідав Макарів

Пан Альбарес особисто побачив руйнування, що завдала Росія у Макарові на Київщині. Разом із Міністром до України приїхала іспанська група криміналістів, яка допоможе документувати злочини Росії.

Міністр МЗС Іспанії відвідав МакарівДитячий садок "Теремок" окупанти розстріляли та знищили вщент / Фото з телеграму Олексія Кулеби

Міністр закордонних справ Іспанії прибув до Києва: дивіться відео

Яку допомогу від партнерів вже отримала Україна

До теми – ЗСУ отримали потужні системи Hawk: дивіться відео