Про це 24 Каналу сказав керівник Центру громадської аналітики "Вежа" Валерій Клочок, коментуючи ситуацію в американському парламенті. Маркером цього стало, зокрема, ветування окремого пакета допомоги для Ізраїлю.

До вашої уваги "Грошей немає, часу бракує": Білий дім терміново просить Конгрес виділити допомогу Україні

"Його в Сенаті завалили демократи – вони просто його ветували й не пропустили далі до Білого дому", – нагадав Клочок.

Так, двопалатний законодавчий орган США має серйозні перепони для будь-яких сумнівних ініціатив, зокрема від республіканців. Дарма що Палата представників таки проголосувала за окрему допомогу Ізраїлю.

У США зберігається двопартійна підтримка України

"У мене немає сумнівів, що і республіканці, і демократи в більшості розуміють потребу надання допомоги Україні", – наголосив Клочок.

У США розуміють важливість допомагати Україні: дивіться відео 24 Каналу

Звісно, сьогодні напрошуються певні висновки про меншу підтримку республіканців. Але всі їхні суперечливі заяви важливо розглядати саме в контексті політичного протистояння з демократами на тлі майбутніх виборів.

Військова допомога від США: останні новини

  • Президент Володимир Зеленський звернеться до Сенату США напередодні голосування за військову допомогу для України. Це відбудеться 5 грудня через захищену відеоконференцію.
  • Радник президента США з нацбезпеки Джейк Салліван наголосив, що американський уряд не зможе допомагати Україні, якщо парламент не затвердить відповідне фінансування.
  • Однак є сподівання, що спільний пакет військової допомоги для України й Ізраїлю ухвалять до кінця поточного року. Зокрема, Київ може отримати 61,3 мільярда доларів.