Цієї зустрічі хлопець очікував ще з літа, коли його друг раптово зник. Втім, військовий таки виконав заповітне бажання дитини.

Читайте також "Щоб не страждали люди": у Путіна публічно шантажують Україну

Яка історія знайомства двох друзів

Другокласник Артем з Дніпропетровщини із саморобним прапорцем вітав захисників, що їхали на передову через його селище. Хлопець чергував на "блокпосту" щодня. Через це військові охрестили його "Талісманом".

Та з сотень військових, яких підтримував юний патріот у ці місяці, найбільше припав до душі один чоловік, але згодом він раптово зник. Бабуся почала шукати друга Артемка.

Врешті у жовтні надійшла перша обнадійлива звістка – військовий знайшовся, але у шпиталі. Їм тоді вдалося поговорити телефоном і домовитись про майбутню зустріч.

Як пройшла зустріч

Згодом поранений воїн зміг приїхати до хлопчика після лікування.

Зашкалюють емоції! Просто зашкалюють! Я вам не можу передати! Навіть тиск піднявся! Дай йому, Боже, здоров'я, щоб він поправився, щоб переніс операцію, щоб встав в стрій, – каже бабуся.

У військового попереду лікування, та Артем впевнений, що невдовзі обов'язково зустрінуться знову. Обіцяє чергувати на узбіччі фронтового шляху, поки не здійсниться його ще одна, найбільша мрія – перемога України у цій війні.

Успіхи ЗСУ на фронті: що відомо

Зауважте – які ще провокації готує Кремль: дивіться відео