Так, 18 серпня у Львові очікують президентів Туреччини та України, а також генсека ООН. Журналісти телемарафону запитали у представника пресслужби ГУР Андрія Юсова, наскільки це безпечно, повідомляє 24 канал.

До теми Генсек ООН їде до Львова, щоб зустрітися із Зеленським та Ердоганом, – ЗМІ

Україна готується до будь-якого розвитку подій

Андрій Юсов запевнив, що Україна робить усі необхідні заходи безпеки.

Всі необхідні заходи безпеки Україна безумовно робить. І ми знаємо приклади, коли представники, зокрема ООН, були в Україні й саме під ці дати росія робила певні провокації, обстріли і повітряні удари
– зауважив Юсов.

Він зауважив, що світ бачить, з ким ми маємо справу і підтримує Україну. Зокрема робоче посольство в Києві та міжнародні делегації, які відвідують наші міста, чудово це демонструють.

Юсов переконаний, що президент Туреччини та очільники ООН, які приїдуть до Львова, демонструють своїм візитом, що вони разом з Україною і не бояться ударів росії.

При цьому розвідка готується до будь-яких сценаріїв візиту іноземних лідерів.

Що стосується дій росії, то ми маємо бути готові до різноманітних сценаріїв. Враховуючи те, з ким ми маємо справу,
– сказав прессекретар розвідки.

Про що говоритимуть Ердоган, Зеленський та Гутерреш

Ердогана запросив Володимир Зеленський. Повідомлялося, що президенти обговорять всі рівні стратегічного партнерства України та Туреччини.

Натомість на зустрічі з генсеком ООН сторони обговорять кроки, які можуть дозволити "припинити війну дипломатичним шляхом". Крім цього, Зеленський, Гутерреш та Ердоган мають обговорити посилення механізму експорту українського зерна на глобальний ринок.

На фронті стане гарячіше

Андрій Юсов також підготував до того, що серпень та вересень будуть найскладнішими місяцями на фронті. А найближчим часом мають бути дуже гострі події по всьому фронту.

До теми – як США дізналися про наміри путіна напасти на Україну: дивіться відео