Про візит Ллойда Остіна до Києва стало відомо 20 листопада. Повідомляється, що голова Пентагону хоче показати прихильність США до нашої держави.

Дивіться також Таємні переговори та розрядка 2․0 для світу: про що домовлялися Байден та Сі в США

Остін поговорив із Зеленським

Ллойд Остін на своїй сторінці у соцмережі Х опублікував фото з зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським. Він написав, що ця розмова стала для нього честю. Очільник Пентагону додав, що прибув до Києва для того, щоб показати тверду підтримку України Сполученими Штатами.

Ми, разом із нашими союзниками та партнерами, продовжуватимемо підтримувати нагальні потреби України на полі бою та довгострокові оборонні потреби,
– написав голова Пентагону.

Зустріч Зеленського та Остіна у Києві 20 листопада / Фото Ллойда Остіна

Володимир Зеленський розповів, що разом з головою Міноборони США вони обговорили ситуацію на полі бою, зокрема оборону, перспективи та, відповідно, підтримку. Він висловив вдячність президенту США, його команді, Конгресу і всім американцям, які цінують свободу.

Очільник Пентагону висловив свою підтримку Україні / Фото Ллойда Остіна

Також було порушено питання необхідності посилення спроможностей України напередодні зимового періоду, свободи мореплавства, функціонування зернового коридору.

Зеленський зустрівся з Остіном у Києві: дивіться відео

Голова Пентагону в Києві

  • Метою візиту Ллойда Остіна до Києва є донести важливе повідомлення – США продовжуватимуть підтримку України. Він прагне наголосити, що зброя буде незалежно від того, який механізм для її отримання буде використано.
  • Глава Пентагону розуміє, що необхідно дотиснути, щоб Україні та Ізраїлю виділили допомогу. Він хоче показати республіканцям, що займається вивченням проблем та ситуації в одній з найгарячіших точок світу.
  • Останнім часом почали з'являтися повідомлення, що США припинять допомогу Україні. Візит Ллойда Остіна до Києва демонструє, що такі повідомлення неправдиві.