За наявною інформацією, диктатор з Кремля спочатку прилетів до Маріуполя на гелікоптері. Після цього Владімір Путін за кермом автівки самостійно об'їхав кілька районів знищеного за його наказами міста. Принаймні так кажуть у Кремлі, передає 24 Канал.

Читайте також У Росії лише 2 шляхи: обидва ведуть до зубожіння

Оглядав знищене ним місто

Під час візиту до Маріуполя Путіна супроводжував віцепрем'єр Марат Хуснуллін. Він доповідав диктатору, як просувається будівництво та відновлення мікрорайонів, соціальних і освітніх об'єктів, а також медичних установ. Ці наміри звучать особливо цинічно, якщо пригадати, що саме диктатор з Кремля спускав накази перетворити мирний Маріуполь на руїни.

Звичайно ж, не минулося без показового спілкування з містянами. У Кремлі доповідають, що з жителями Маріуполя Путін буцімто мав можливість поговорити у мікрорайоні "Невський". Також відомо, що він оглянув берегову лінію міста.

Цікаво, що пропагандисти не виклали у мережу жодної світлини з візиту Путіна. Ба більше, новини про його поїздку до Маріуполя у російських ЗМІ з'явилися під ранок 19 березня. І буквально за якісь там лічені хвилини стало відомо, що диктатор провів нараду у командному пункті у Ростові-на-Дону.

Це більше наштовхує на думку, що президент Росії не прилітав у знищене ним же місто. Якщо ж і прилітав (він або його двійник), то про це повідомили пізніше, адже він побоявся бути ліквідованим. Але ми маємо припущення, що перша версія більш схожа на правду.


Путін і Герасимов зустрілися у Ростові-на-Дону / Скриншот


Путін і Герасимов зустрілися у Ростові-на-Дону / Скриншот

Доповнення станом на 07:30 19 березня. Ми ні на що не натякаємо, але щойно заговорили про відсутність доказів візиту Путіна до Маріуполя, вони відразу ж з'явилися у мережі. В телеграм-канали виклали відео, на якому диктатор з Кремля буцімто пересувається Маріуполем за кермом авто. Все, як і подавала російська пропаганда. Правда, ракурс зйомки такий, що складно сказати, чи був це дійсно президент Росії.

Путін буцімто роз'їжджає вулицями Маріуполя: дивіться відео

Виклали в мережу ще одне відео. На ньому вже чітко видно, що за кермом таки Путін. Водночас можна зауважити, що приїхав він до міста дуже пізно, якщо не посеред ночі. Це чергова демонстрація його боягузства.


Путін їздив нічним Маріуполем / Скриншот з відео

У Маріуполі вимикали зв'язок

Цікавими деталями візиту Путіна до Маріуполя поділився радник міського голови Петро Андрющенко. Він зауважив, що посеред ночі російський диктатор або його двійник навідався до міста. Його, власне, привезли гелікоптером з Криму після так званого "святкування".


Замість Путіна у Севастополі міг бути двійник / Скриншот з відео

Як зазначив Андрющенко, Путін проїхався проспектом Миру й уздовж моря. Після цього він заїхав до Філармонії, де раніше споруджували клітки для так званого "трибуналу" над захисниками Азовсталі. Наступний пункт – "потьомкінська дірєвня", яку будує російське міноборони.

Але важливе не все це. Він звернув увагу на те, що небо над містом було перекрите авіацією. Крім того, у більшій частині Маріуполя не було мобільного зв'язку.

Страху нема, але це не точно,
– іронічно додав він.

Андрющенко звернув додаткову увагу на сам візит до Філармонії. Він зауважив, що росЗМІ пишуть про "проїхав містом, подивіться навіть вулиці не перекрито".

Путіну влаштували екскурсію у Філармонії: дивіться відео

Ага. Гляньте тут. Він, Хуснуллін і людей двадцять охоронців. Плюс оператор. Челяді немає. Негоже царю з людьми спілкуватися. Раптом хто гранату вдячності кине в Маріуполі,
– підкреслив він.

Напередодні Путін був у Криму

  • 18 березня була дев'ята річниця проведення так званого "референдуму" у Криму. Тож до півострова наважився приїхати сам бункерний дід.
  • Військовий експерт Роман Світан зауважив, що до Севастополя міг прибути не Путін. За словами полковника ЗСУ, диктатор нібито кульгав. Він вважає, що людина, яка прагне приховати свою справжню ходу, починає саме кульгати, щоб її не викрили.
  • Громадський і політичний діяч зі США Юрій Рашкін висловив припущення щодо візиту Путіна до Криму. На його думку, росіяни збираються здавати півострів.