Таку думку в ефірі 24 Каналу висловив військовий експерт, льотчик-інструктор та полковник ЗСУ в запасі Роман Світан. За його словами, приїзд двійника Путіна у Крим недарма організували перед візитом лідера Китаю Сі Цзіньпіна у Москву.

До теми У Криму був двійник Путіна, – ексспівробітник СБУ вказав на цікаві деталі

Двійник Путіна себе викрив

Світан зазначив, що у Севастополь прибув не сам Путін, а його двійник. Полковник ЗСУ помітив, що нібито диктатор кульгав. На його думку, людина, яка хоче приховати свою ходу, починає кульгати.

Коли людина кульгає чи вдає це, то практично неможливо за ходою визначити, чи це двійник, чи основний персонаж. Тому якщо він кульгав, то, швидше за все, це був не Путін,
– переконаний він.

Військовий експерт підкреслив, що візит двійника відбувся перед приїздом президента Китаю Сі Цзіньпіна у Москву.

"Вони чекають приїзду Сі Цзіньпіна. Спочатку збивають безпілотник, потім двійник Путіна з’являється в Криму. Це інформаційне послання, яке зараз буде підносити Путіна перед приїздом китайського лідера", – додав Світан.

Світан про приїзд двійника Путіна у Севастополь: дивіться відео

Путін приїхав до окупованого Криму: що відомо

  • Російський диктатор Владімір Путін припхався у Крим у роковини окупації півострова, 18 березня. Вочевидь, це його останній візит на захоплений півострів. Бо Україна звільнить Крим.
  • Бункерного діда помітили у Севастополі. Жодних доказів, що це Путін, звичайно, немає. У світ все частіше виходять двійники Путіна.
  • Водночас у мережі зауважили, що на опублікованих кадрах бункерний дід помітно кульгає. Видно, що кожен крок дається йому доволі важко. Диктатор ледве встигає за своїми посіпаками.