Про це 24 каналу розповів радник міністра внутрішніх справ України Віктор Андрусів. Він також зазначив, що імітація діяльності на території Білорусі, не що інше, як маневрування із метою розтягнути наші сили.

Читайте також Лукашенко виконує чіткі завдання, – Андрусів про загрозу з боку Білорусі

Також дуже сильно активізувалась інформаційна кампанія окупантів, знову почала з’являтись інформація про "новий штурм Києва", говорить Андрусів.

Це – інформаційна операція чистої води, адже жодних сил, які б могли здійснити такий маневр – у росіян немає,
– зазначає радник Монастирського.

За словами Віктора Андрусіва, російські окупанти своєю гігантською армією не можуть взяти Сєвєродонецьк, у них і близько нема сил не тільки для "штурму", а бодай для руху в бік Києва.

Стрім із радником міністра МВС України Віктором Андрусівим: дивіться повне відео

Активізація білоруської армії поблизу українського кордону – останнє та важливе

Упродовж останніх тижнів в Міністерстві внутрішніх справ не зауважували активності диверсійно-розвідувальних груп. Однак зараз є інформація про таку загрозу з Білорусі. ДРГ можуть увійти на територію Волинської області.

У такий спосіб противник хоче відтягнути частину українських військ, щоб їх не залучили на більш напружених напрямках – на Сході або Півдні.

  • Самопроголошений президент Білорусі хоче збільшити свою армію з 45 до 80 тисяч – ледь не вдвічі. Проте військово-політичний оглядач Олександр Коваленко зазначив, що це суттєво не покращить становище Олександр Лукашенка.
  • За інформацією Генерального штабу ЗСУ, до 11 червня 2022 року в збройних силах Білорусі відпрацьовують створення ударних угруповань на одному з напрямків. Водночас перевіряють готовність транспортної інфраструктури.
  • На думку секретаря РНБО Олексія Данілова, Росія вже давно окупувала територію Білорусі. Зважаючи на це, країна-агресорка може у будь-який час ухвалити певне рішення щодо України.
  • На Волинському та Поліському напрямках зберігається загроза ракетних та авіаційних ударів з території Білорусі.
  • Глава Кабінету представників опозиціонерки Світлани Тихановської Валерій Ковалевський також акцентував, що маневри на кордоні з боку Білорусі спрямовані на відтягування українських військових від місць, де вони потрібні найбільше. Проте применшувати загрозу наступу армії Лукашенка не варто.
  • За словами секретаря РНБО Олексія Данілова, військове керівництво України знає всі ризики з боку армії Білорусі та готове до будь-якого розвитку подій.