Про це 24 Каналу розповів депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань, додавши, що Сили оборони завдають влучних ударів по командних пунктах росіян, де б вони їх не облаштовували.

Важливо Знешкоджено 15 офіцерів: під Херсоном HIMARS прилетів по штабу російських військових

Приховували військову техніку

Раденськ – населений пункт, який розташований в Олешківській міській громаді Херсонщини по трасі від Каланчака на Крим.

Саме в Раденську, який окупанти вважали безпечним, вони розташовували багато військової техніки. В населеному пункті є промислові бази, які облаштовувались для зберігання овочів та фруктів у мирний час, але окупанти їх використовують для зберігання своєї техніки. Та відповідно розмістили там свій командний пункт,
– наголосив депутат Херсонської обласної ради.

Також неподалік від Раденська є ліс та полігон, який був ще до воєнних часів, і окупанти використовували також і їх, щоб приховувати свою військову техніку.

Як Сили оборони завдають ударів ворогу на окупованій Херсонщині: дивіться відео

Відправились до "підводного флоту"

Тим часом збільшення кількість загарбників на окупованому Лівобережжі Херсонщини відбувається вже тривалий час. Крім того, збільшилась кількість пунктів пропуску, на яких росіяни зупиняють, обшукують та допитують людей.

Також окупанти намагались посилити свою присутність на островах в плавнях Дніпра. Але ці спроби були відбиті нашими силами. І всі човни, які росіяни вкрали у цивільних та переоблаштували під військові, так само відправились до "підводного флоту", як і військові судна,
– зазначив Сергій Хлань.

До того ж намагання окупантів перекидати мінометні розрахунки та посилювати свою присутність на островах, закінчуються нічим. Проте вони продовжують здійснювати спроби.

"Саме тому тривають контрбатарейні атаки з нашого боку. Ліквідуються угруповання ворога, тилові склади і командні пункти, як це відбулось в Раденську", – підкреслив депутат Херсонської обласної ради.

Що відбувається на окупованій Херсонщині

  • Росіяни на захоплених територіях Херсонської області, зокрема в Олешках, дуже бояться потрапити під удар українських дронів. Через це вони постійно змінюють місце проживання, захоплюючи будинки місцевих. Все це впливає на моральний стан окупантів.
  • Внаслідок важкого психологічного стану окупанти здійснюють неадекватні дії. Так, один з російських загарбників відкрив вогонь по своїх же товаришах по службі. Це відбулось у Райському Каховського району.
  • Інцидент нібито стався через конфлікт, який виник у військовослужбовця зі своїм командиром. Внаслідок чого він застрелив й командира, й ще одного військовослужбовця. А при намаганні втекти з місця подій, винуватця теж застрілили.
  • Крім того, на окупованій Херсонщині росіяни можуть оголосити примусову мобілізацію серед місцевих жителів. Окупанти не наважились на її проведення до закінчення псевдовиборів. Проте зараз місцеві жителі стали частіше отримувати спам-розсилки через смс-інформування з "запрошенням" вступити до росгвардії чи збройних сил Росії.