Обстріляли окупанти автоколону Кириленка з ПТКР біля села Гранітне. Цього ж дня внаслідок обстрілу загинув 21-річний старший матрос-навідник Антон Фака. Щодо голови Донеччини, то він не постраждав.

Зверніть увагу: Цинічний обстріл автоколони з головою Донецької ВЦА кваліфікували як теракт

А от боєць Сергій потрапив до обласної лікарні імені Мечникова у Дніпрі з осколковими пораненнями грудної клітини, живота, ніг та шиї. Поранення у бійця виявилися надто важкими. Головний лікар Дніпровської обласної клінічної лікарні імені Мечнікова Сергій Риженко уточнив, що у бійця була відкрита черепно-мозкова травма, перелом лобної кістки, поранення скроні справа, десятки осколків вп'ялися в голову, шию, грудну клітину та живіт. Водночас у нього дуже постраждали очі.

13 липня про смерть військового повідомив, зокрема, громадський діяч Назар Приходько.

Однак у Військово морських силах цю інформацію спростували.

Сергій – живий, він отримав важкі травми, він перебуває у вкрай важкому стані, але є притомним. Інформація про його смерть, яку публікують в соцмережах і ЗМІ не відповідає дійсності,
– повідомили у відомстві у коментарі ресурсу InfoResist.

Важливо! На Луганщині окупанти обстріляли житловий будинок: фото

Крім того, у ВМС додали, що керівництво взяло на особистий контроль це питання та перебуває у постійному контакті з клінікою.

Сергій – оператор відділення взводу безпілотних авіаційних комплексів і має ранг старшого матроса. У чоловіка в Миколаєві залишилися 2 синів віком 6 та 11 років.