Про це в прямому ефірі 24 каналу заявив юрист та експерт у сфері антикорупційної політики Олександр Лємєнов.

Читайте також: Холодницький розповів про стосунки з Ситником та Луценком після скандалу

"Вочевидь, Назара Івановича Холодницького все ж таки взяли на гачок. Зараз проти нього не дадуть хід якимось дисциплінарним провадженням, так і він, у свою чергу, намагатиметься прикрити тих, хто фактично врятував його від потенційного звільнення. У мене є великі сумніви, що Назара Івановича притягнуть до хоча б дисциплінарної відповідальності", – зазначив він.

На запитання ведучої, які шанси, що Назара Холодницького звільнять з посади очільника САП, Лємєнов відповів, що вони мінімальні.

Я реаліст. Я не хочу говорити вам те, що хочуть почути. Я не хочу малювати вам фантастичний розвиток подій, який навряд буде мати місце у даному випадку,
– додав Лємєнов.

Відео повного випуску програми "Pro новини" за 12 червня 2018

Нагадаємо, 29 березня директор Антикорупційного бюро Артем Ситник визнав факт співпраці НАБУ із Генпрокуратурою у справі проти керівника САП Назара Холодницького.

30 березня генпрокурор Юрій Луценко звернувся до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів з поданням щодо звільнення Холодницького з посади його заступника та глави САП.

Назарові Холодницькому закидають розголошення таємниці слідства. Він нібито попереджав осіб, у яких мали проводитись обшуки.