Поки він обирає, він втратить і те, і інше. Про це 24 Каналу сказав російський публіцист Андрій Піонтковський.

До теми Збройна опозиція – це кінець Путіна: РДК запустив падіння режиму в Росії

Завдання неможливо виконати

Найважливіший аспект стосується протиповітряної оборони. Безпілотники змінили усю концепцію повітряної війни. Річ у тім, що їх дуже важко виявляти – не лише через їхній розмір, а й меншу кількість металу та перевагу композитних матеріалів. Є проблема для усіх, особливо для Росії з її величезною територією.

Мені здається, останні закиди безпілотників, зокрема на Москву, були пробними акціями, там і не було достатньо вибухівки,
– сказав Піонтковський.

Для серйозного захисту Москви потрібно 60 "Панцирів", а їх – лічені одиниці. Цю проблему вирішити неможливо.

"Одна з найважливіших підготовчих операцій перед масштабним наступом – розтягнути російську лінію оборони й поставити завдання, котре неможливо виконати: як захищати 1000-кілометровий кордон Росії з Україною і загалом усю територію країни від атак безпілотників. Я не знаю відповіді, нехай Путін відповідає", – акцентував публіцист.

Може з'явитися новий гравець

У Росії вже сформувалося більше ніж 40 приватних військових компаній. Зрозуміло, що вони створюються не для війни з Україною – всі розуміють, що вона програна.

Ці ПВК створюються впливовими гравцями для участі у майбутній мафіозній війні між різними угрупуваннями за розподіл влади та величезної власності, що залишаться безхазяйними у випадку падіння путінського угрупування,
– зауважив публіцист.

Очевидно, що найближчим часом політичні питання розв'язуватимуть не голосуваннями, а взаємодією силових ресурсів.

"На цьому тлі може з'явитися новий гравець – Російський добровольчий корпус. Він обов'язково з'явиться", – підсумував Андрій Піонтковський.

Піонтковський про дилему Путіна: дивіться відео

Звільнення Росії від путінського режиму: останні новини

  • У районі Шебекіно Бєлгородської області тривають бої. Російський добровольчий корпус та легіон "Свобода Росії" 1 червня передали черговий "привіт" з кордону.
  • Бійці потужно накрили представників МВС. Місцеві мешканці допомогли їм у цьому, надавши відповідну інформацію.
  • Росіянам дуже страшно, їх охопила справжня паніка. Одні переховуються на стадіоні, інші – скуповують бензин та намагаються виїхати.
  • Добровольці показали красномовні фото з рейду на території Бєлгородщини. На них військові їдуть "рідними просторами" на бойовій броньованій машині.
  • Вже 2 червня РДК та легіон "Свобода" вдарили по скупченню путінської армії у місті Шебекіно. Кількість знешкоджених загарбників наразі невідома.