Однак будь-які настрої росіян, навіть антипутінські, якщо вони існують, не переростають у протести. Це 24 Каналу зауважив російський опозиційний журналіст Ігор Яковенко.

Читайте також Путін може стати "Людиною року" TIME: за що журнал вивів його до фіналу

Путіна критикують за "м'якість"

Ігор Яковенко зазначив, що цільова аудиторія Путіна – це велика кількість росіян, які не знають, що відбувається. До прикладу, якщо по телевізору пропагандисти не розповідають про політичних в'язнів у Росії, то їх в їхньому уявленні нема.

Також є велика категорія жителів Росії, які хочуть, щоб у державі були жорсткі репресії. Їхні погляди відображає путінський пропагандист Владімір Соловйов.

Є ті, хто критикує Путіна, що він нібито дуже "м'який", бо не відроджує ГУЛАГ, не запроваджує смертну кару, дуже "м'яко" веде війну проти України. Вважають, що "можна кинути на Україну атомну бомбу",
– пояснив опозиціонер.

Він підкреслив, що важко визначити реальні настої росіян. Соціологічні опитування, які публікуються у Росії, неправдиві та не показують реальну ситуацію.

"Коли ми говоримо про настої росіян, варто розуміти, що ці настрої ніяк не конвертуються у якісь дії. Це важливо. Так, коли-небудь це може перерости у якісь дії, але поки ні", – наголосив Яковенко.

Яковенко про настрої росіян: дивіться відео

Владімір Путін: останні новини

  • Владімір Путін може стати "Людиною року" за версією видання TIME. Ця новина вразила усіх. Зазначається, що у редакції ще обирають, хто ж отримає цю нагороду. Як з'ясувалося, до фіналу потрапив кремлівський диктатор.
  • Очільник Кремля Владімір Путін збирається відправитися у "турне" арабськими країнами. Видання Politico написало, що російський диктатор планує відвідати Саудівську Аравію та Об'єднані Арабські Емірати.
  • Путін підписав закон про федеральний бюджет на 2024 – 2026 роки. Лише за один рік на "національну оборону" Росія витратить 10,775 трильйона рублів. Це аж на 70% більше, ніж у 2023-му – 6,8 трильйона.