Водночас Путін заявив, що Росія начебто була готова до переговорів. Але приїхав Борис Джонсон й переконав Україну не йти на цей крок.

Дивіться також Відпочивати спокійно не будуть: Зеленський пояснив долю Путіна та його родини

Путін обурив новою заявою

За словами російського диктатора, українські "націоналістичні елементи" нібито виявилися "більш агресивними". Водночас він цинічно зазначив, що українці, які перебувають на тимчасово окупованих територіях буцімто завжди прагнули приєднання до країни-агресорки.

Люди хочуть бути з Росією, вони вже сьогодні частина Росії, і ми зробимо все, щоб виконати поставлені завдання, – заявив очільник Кремля.

Як зазначив Путін, у Заходу не вийде нав'язати Росії "свою демократію".

Кремлівський диктатор знову вирішив повчати історії

Володимир Путін вирішив вкотре здивувати своїми сумнівними знаннями в історії. Російський очільник наголосив, що Україна нібито отримала свою незалежність за допомогою декларації, у якій зазначалося, що вона є нейтральною державою.

Подібні абсурдні заяви є лише черговим доказом російської пропаганди. Водночас диктатор розповів, що боротьба Росії з Україною розпочалася набагато раніше, згадавши російсько-грузинську війну у 2008 році.

Війна Росії з Україною почалася ще у 2008 році, коли для України та Грузії відкрили двері в НАТО,
– заявив Путін.

Ситуація на тимчасово окупованих територіях: коротко

  • У тимчасово окупованому Бердянську 13 січня пролунав вибух. Місцеві повідомляли про стовп диму та гучні звуки. За попередньою інформацією, влучання було у порт, який росіяни повністю мілітаризували. За попередньою інформацією, російські загарбники повністю перекрили центральну частину міста, саме там і розташований порт. Були закриті всі проїзди, навколо кружляло багато машин швидкої допомоги. Судячи з цього, можна припустити, що наслідки вибуху досить серйозні.
  • Мер Мелітополя Іван Федоров розповів, що останніми днями на тимчасово окупованих територіях щодня лунають вибухи та відбувається ліквідація ворога. Так, 14 січня сили спротиву підірвали автівку, на якій пересувалися ворожі війська. Вже вранці у вівторок, 16 липня, вибухи чули у тимчасово окупованому Бердянську.
  • З іншого боку на території тимчасово окупованої Запорізької області відбуваються постійні проблеми з комунальними послугами та інтернетом. Зазвичай він більше не працює, ніж працює. За словами Федорова, місцеві мешканці ще сильніше занурюються в інформаційний вакуум, тому що немає інтернету. І навіть при використанні VPN вони не можуть отримувати об'єктивну інформацію.