Медіа хутко підхопили фразу, яку виголосив Зеленський під час свого виступу у парламенті. "У нас є свобода, дайте крила, аби її захистити", – так глава української держави закликав партнерів допомогти з винищувачами.

Читайте також Зеленський натякнув британцям на літаки: льотчик оцінив можливості королівської авіації

Президент України зараз на перших шпальтах провідних британських видань

Володимир Зеленський, виступаючи перед британським парламентом 8 лютого, передав спікеру шолом українського льотчика. На ньому було написано: "Ми маємо свободу. Дайте нам, будь ласка, крила, щоб її захистити".

Заголовки з цією фразою та фотографіями Володимира Зеленського рясніють на шпальтах відомих британських видань. ЗМІ по-різному інтерпретували слова, написані на шоломі, однак меседж залишився той самий – Україні необхідні бойові літаки, щоб захистити свої території від ворога.

Зокрема, про візит Володимира Зеленського написали такі медіа:

  • The Times;
  • Mirror;
  • The Guardian;
  • Daily Mail;
  • Daily Express;
  • Metro.


Британські ЗМІ пишуть про візит Володимира Зеленського / Колаж з телеграм-каналу "Слуга народу"

До теми Найімовірніше, крилаті ракети: яку далекобійну зброю Україні може надати Британія

Результати візиту Зеленського у Лондон

Президент України поділився підсумками візиту у Лондон 8 лютого. Глава держави й прем'єр Британії підписали декларацію, яка спрямована на поглиблення партнерства між країнами.

"Ми погодили потужну кількість броньованої техніки, постачання далекобійної зброї й домовилися почати підготовку українських пілотів", – написав президент. Володимир Зеленський заінтригував, що його візит в Британію вийшов і справді результативним для України.