Таку інформацію повідомили у ранковому зведенні Генерального штабу Збройних Сил України. Зокрема, там наголосили, що найманці Кремля не припиняють ведення наступальних дій у Східній операційній зоні. Їхня мета – встановити повний контроль над територією Донецької, Луганської та Херсонської областей та утримати сухопутний коридор між зазначеними територіями та анексованим Кримом.

Читайте також: Генштаб чекає на збільшення атак на "Азовсталь" через евакуацію місцевих

Генштаб повідомив, що українська сторона здійснює заходи посилення охорони ділянки українсько-російського кордону в Брянській та Курській областях на Сіверському напрямку.

Це зумовлено тим, що окупанти здійснюють перекидання у прикордонні райони Брянської області додаткових підрозділів артилерії. Мета ворога – залякати мирне населення прикордонних територій, тому противник буде нарощувати кількість провокаційних обстрілів населених пунктів Чернігівській області, що розташовані поблизу державного кордону України.

Що відомо про інші напрямки війни:

  • Волинський та Поліський: активних дій ворожі війська не проводили. Білоруські війська зосередили свої основні зусилля на прикритті державного кордону в Брестській та Гомельській областях.
  • Слобожанський: агресор перегруповує свої підрозділи, а також поповнює запаси боєприпасів та паливно-мастильних матеріалів для відновлення наступальних спроможностей.
  • Харківський: на цьому напрямку противник наступальних дій не проводив. Проте, зазначається, що головні зусилля зосередив на недопущенні просування українських воїнів в районі населеного пункту Веселе.
  • Донецький: окупанти намагаються зосередити основні зусилля на встановленні повного контролю над Рубіжним.
  • Лиманський: підрозділи російської армії намагалися закріпитись в районі населеного пункту Олександрівка.
  • Бахмутський: росіяни вели штурмові дії у напрямку Оріхового та в районі населеного пункту Комишуваха. Звичайно ж успіху орда не отримала.
  • Курахівський: військовослужбовці агресора вели наступальні дії у напрямку населеного пункту Мар'їнка.

Яка ситуація у Чернігівській області: останні новини

Вас це може зацікавити – "мирні мешканці" Росії закликають своїх солдатів вбивати та катувати українських дітей: дивіться відео