Про це 24 Каналу розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров. За його словами, українським захисникам вдалося ліквідувати рідкісну бойову машину росіян.

Дивіться також У Росії найбільші втрати від початку цієї війни, – розвідка

ЗСУ підсмажили ворога біля Мелітополя

Іван Федоров повідомив, що 15 лютого 128 гірсько-штурмова бригада ЗСУ успішно знищила російський новітній комплекс радіоелектронної боротьби "Палантин" в районі тимчасово окупованої Василівки.

За його словами, ця техніка є доволі унікальною та по-справжньому цінною для окупантів.

Окупанти досить гарно завжди охороняють такі спеціалізовані машини,
– наголосив він.

Втім, це не завадило ЗСУ відпрацювати по цілі.

До того ж Федоров пояснив, що саме завдяки РЕБ "Палантин" росіяни намагалися "осліпити" українських захисників та впливали на безперешкодність зв’язку.

Іван Федоров розповів, яких точних ударів ЗСУ завдають по окупантах на Запорізькому напрямку: дивіться відео

Росіян стає менше

Іван Федоров зосередив увагу, що це не єдині втрати ворога на території тимчасово окупованої Мелітопольщини.

"Наші героїчні Збройні Сили знищують на відстані ворога", – розповів він.

За його словами, українські військові також завдали удару по колоні бронетехніки, яка йшла із Мелітополя до Василівки. Окупанти намагалися забезпечити підкріплення на Запорізькій лінії зіткнення, втім ЗСУ випередили їхні наміри.

Повністю підтверджується думка про те, що наші Збройні Сили точно бачать, що одним із пріоритетних напрямків є саме звільнення тимчасово окупованої Запорізької області,
– зосередив увагу очільник Мелітополя.

Він переконаний, що для досягнення кращого результату у боротьбі із ворогом слід всіляко допомагати нашим ЗСУ.

Новини з окупованого Мелітополя

  • Напередодні артилерія 128-ї гірської бригади ЗСУ при коригуванні безпілотника "Лелека" знищили колону російських військ на дорозі Мелітополь – Василівка південніше Зеленого Гаю.
  • Окупанти завезли в захоплений Мелітополь невідомих російських суддів для судилища над українцями. Росіяни влаштували судилище над українкою, яка відправила гроші на допомогу українським військовим.
  • Також мер Мелітополя Іван Федоров повідомив, що російські військові чіпляються до дівчат-підлітків. Місцеві жителі спостерігали за ситуацією, коли окупанти довели до сліз молоду жінку в центрі міста.
  • 10 лютого в окупованому Мелітополі прогриміла серія вибухів. Місцеві повідомляють про "бавовну".
  • За інформацією місцевих ЗМІ, спочатку пролунало два вибухи. Потім серія – схоже на детонацію. Зазначають, що "все чули мешканці Нового Мелітополя". Ймовірно, що вибухи були за містом.