У Запоріжжі активісти вирішили намалювати мурал, який присвячений для героїчних ЗСУ. Все пройшло не надто гладко – їм намагалися завадити прославити наших захисників та захисниць.

Читайте також Окупанти самі розуміють, що Росія глобально вже програла, – Цимбалюк

Спроба завадити намалювати мурал в честь ЗСУ

Одна з мешканок Запоріжжя вирішила, що малювати подібний мурал дуже небезпечно. На її думку, це провокація ворога, який може "зайти" у Запоріжжя.

От прийдуть вони, і що тоді? Я патріотка, але це їх спровокує. Вони "зайдуть" у Запоріжжя, а тут ЗСУ на всю стіну,
– пояснила жінка свою точку зору.

Активісти попросили її йти далі та не ганьбитися, на що вона пообіцяла прийти і замалювати мурал коричневим кольором, адже "тут в нас має бути коричневий колір, а не ось цей ваш".

Коли ж активісти почали сміятися з її страху перед ворогом та попросили не заважати, вона накинулася на художників з кулаками, усіляко обзиваючи. Втім, завадити активістам закінчити роботу їй не вдалося, тож тепер стіну будинку прикрашає гарний мурал на честь наших героїчних ЗСУ.

"Патріотка" із Запоріжжя проти муралу ЗСУ: відео

Війна Росії з Україною: коротко про останні новини

  • Російські окупанти продовжують грабувати українських фермерів. На Запоріжжі вони вигадали нову "схему": дозволяють збирати врожай лише за певний відсоток з продукції. Якщо фермер відмовляється – йому не дадуть працювати або ж просто почнуть гатити по його полях.
  • На території окупованого Криму хоробрі партизани продовжують лякати ворога контрнаступом ЗСУ. У містах півострова з'явилися плакати, які повідомляють, що газові вишки – це лише початок.
  • Росіяни здійснили обстріл Рогані на Харківщині. На щастя, внаслідок цинічного обстрілу ворога жертв та постраждалих немає.

Дивіться також – росіяни почали брати відпустки для втечі з війни, особовий склад зі страху почав спиватися: відео