"Знаючи, що Ви будете робити і яке кіно крутити, мені втрачати було нічого. Я Вам малювала по супромату конструкції, які неможливі до виконання. Ми придумали Вам сюрреалізм. Розмальовуючи картину, що загинуло б багато мирного населення, Ви хочете налякати людей, а я хотіла налякати Вас, я хотіла сколихнути Україну. Я хотіла, щоб Ви зрозуміли, що те, що Ви планували свого часу, щоб прийти до влади, можуть планувати проти Вас", – пояснила Савченко.

Читайте також: Савченко звернулася до Луценка: "Я абсолютно психічно здорова людина"

"І доводячи постійно народ до цієї червоної лінії, про яку Ви кажете, Ви вже доводите народ просто до сказу. Вам можливі набагато яскравіші та ефектніші картини, якщо Ви не почнете врешті-решт виконувати свою роботу як генеральний прокурор для початку. Розкрийте ті злочини, які є", – закликала нардеп Луценка.

Нагадаємо, 15 березня генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Савченко особисто планувала теракт у стінах парламенту. ГПУ внесла до парламенту подання на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Савченко. А парламент виключив її зі складу комітету з питань нацбезпеки.

20 березня Савченко дала брифінг у Верховній Раді, спростовуючи інформацію про підготовку теракту. Вона також розповіла, що знає про щонайменше чотири випадки, коли її "замовляли" з Банкової. Савченко запевнила, що знала, що її "ведуть" і тому почала "створювати сюрреалізм".