Зазначимо, раніше занепокоєння психічним станом Савченко висловила народний депутат від партії "Об'єднання Самопоміч" Вікторія Войціцька.

"Те, що ви говорите "психічнохвора", ви знаєте, намагалися не раз це довести. Але не забувайте, що я до того 10 років служила в Збройних силах України, при чому в авіації. Я піддавалася перевірці кожних півроку", – зазначила Савченко.

Читайте також: Ситуація із Савченко – тиск Порошенка на Медведчука, – експерт

"І будь-який інститут, будь-яка Ваша перевірка покаже Вам, що я абсолютно психічно здорова людина, чого не скажете про кожного народного депутата у сесійній залі", – додала політик.

Чому такий резонанс навколо Надії Савченко? На 13 березня Савченко була викликана на допит в СБУ у справі екс-перемовника щодо обміну полоненими Володимира Рубана, проте нардеп покинула Україну для нібито робочого візиту в ПАРЄ. Через неявку на допит СБУ Луценко пригрозив їй зняттям депутатської недоторканності.

15 березня генпрокурор заявив, що Савченко особисто планувала теракт у стінах парламенту. Відтак, ГПУ внесла до парламенту подання на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Савченко, а парламент виключив її зі складу комітету з питань нацбезпеки.

Сама Савченко сказала, що знала, що її "ведуть" і тому почала "створювати сюрреалізм".