Оскільки в нього немає справжніх союзників, а зброю він може купувати хіба в Ірану. На відміну від нашої держави, яка має підтримку партнерів. Таку думку 24 каналу озвучив російський політолог Дмитро Орєшкін.

До теми Що приховує Путін за шантажем з "ядерним потягом" й "атомними торпедами "Посейдон"

Путіну залишається тільки блеф

Залишається тільки блеф, тобто залякування й шантаж атомною бомбою або, не дай Боже, демонстрація серйозності цього блефу,
– зазначив російський політолог.

Він наголосив, що стратегічний ядерний удар буде швидкою катастрофою для значної частини Північної півкулі. Однак врешті Росія програє, тому що вона одна й увесь світ проти неї. Якщо ж російський президент застосує тактичну ядерну зброю по території України, то буде відповідь наших союзників.

На його думку, Захід не буде бити по території Росії, хіба, якщо відчують небезпеку застосування стратегічної ядерної зброї. Ймовірніше, відповідь буде по військах країни-агресорки на захоплених територіях – вони будуть знищені.

"Сполучені Штати дали зрозуміти, що використання ядерної зброї – це "червона лінія" за якою настане "акція відплати", – зауважив Орєшкін.

Повний стрім з Дмитром Орєшкіним: дивіться відео

"Путін – загнаний у кут щур"

Ситуація з ядерною зброєю безвихідна і цим небезпечна, оскільки сам Путін неодноразово говорив, що загнаний у кут щур стає небезпечним,
– підкреслив російський політолог.

На його думку, наразі Захід зайнятий тим, щоб мінімізувати небезпеку, що йде від "загнаного у кут щура". Крім того, те, що російський президент з початку повномасштабної війни брязкає ядерною зброєю свідчить про те, що він розуміє – вона корисна, поки він не використав її.

Зверніть увагу Психологічна травма Путіна після візиту ШОС: психолог пояснив дивну поведінку диктатора

Ядерні погрози Путіна: останні новини

  • Російський диктатор Владімір Путін вчергове пригрозив світові застосуванням ядерної зброї. Він заявив, що Росія використовуватиме "всі наявні засоби".
  • У США запевнили, що відповідь на атаку з боку Кремля буде рішучою. Так, у разі застосування ядерної зброї проти України, наслідки для Росії будуть катастрофічними.
  • Сьогодні питання ймовірності застосування Росією ядерної зброї обговорює увесь світ. На думку політолога Андрія Вігірінського, держава-агресорка справді може наважитися на це. Однак про капітуляцію України чи припинення підтримки з боку міжнародних партнерів йтися не може.
  • Крім того, секретар РНБО Олексій Данілов зауважив, що тактична ядерна зброя не може завдати ураження великій площі. Попри це, варто готуватись до будь-якого сценарію, адже поруч з нами живе божевільний сусід.