Секретар РНБО зазначив, що тактична ядерна зброя не може завдати ураження великій площі. Проте слід готуватись до будь-якого розвитку подій, оскільки маємо божевільного сусіда. Він нагадав, що іноземні посольства закликають покинути саме територію росії.

До речі Стратегічну ядерну зброю путін точно використовувати не буде, – Данілов

Якщо хоч одна тактична ядерна боєголовка буде використана по нашій країні, відповідь світу буде миттєвою,
– зазначив Данілов.

Він впевнений, що ця відповідь буде радикальною. Світ "не проковтне" удар, оскільки це буде перше використання ядерної зброї у світі після другої світової.

Стратегічну ядерну зброю путін не застосує

Секретар РНБО думає, що стратегічну ядерну зброю путін застосовувати не буде. Проте Данілов і раніше зазначав, що з тактичної розпочнеться ізоляція росії від цивілізованого світу.

До речі, станом на 29 вересня РНБО вже розробила інструкцію, як українцям реагувати на ймовірне застосування тактичної ядерної зброї з боку росії. Її мають оприлюднити упродовж найближчих днів.

У розвідці кажуть про "високі ризики"

  • Представник розвідки Вадим Скібіцький назвав загрозу застосування росією тактичної ядерної зброї проти України "дуже високою". Він розповів, що удари, ймовірно, будуть націлені на місця вздовж лінії фронту. Там дислокується велика кількість особового складу та техніки.
  • Припускають також удари по важливих командних центрах та критичній інфраструктурі. Для того, аби це зупинити, Україні потрібні не лише зенітні, а й протиракетні системи.
  • Офіційні особи США також заявили, що ризик застосування путіним ядерної зброї є найвищим з 24 лютого. Проте кажуть, що він все ще малоймовірний.
  • Президент Володимир Зеленський відреагував на ядерні загрози путіна та наголосив світу, що росія не може мати права на таку зброю.

Дивіться більше – чи готовий путін до ядерного апокаліпсису: відео