У США також заявили, що ризик застосування путіним ядерної зброї є найвищим з 24 лютого. Про це журналістам розповіли чиновники, ознайомлені з інформацією розвідки.

До теми Польща не виключає участь військ НАТО у війні в Україні після ядерного удару росії

Росія може застосувати тактичну ядерну зброю

Представник воєнної розвідки Вадим Скібіцький назвав загрозу застосування росією тактичної ядерної зброї проти України "дуже високою".

Удари, ймовірно, будуть націлені на місця вздовж лінії фронту, де дислокується велика кількість особового складу та техніки, а також по важливих командних центрах та критичній інфраструктурі,
– зауважив Скібіцький.

За його словами, щоб їх зупинити, Україні потрібні не лише зенітні, а й протиракетні системи.

Зауважте Демонстративно, – Арестович припустив, куди росіяни можуть вдарити ядерною зброєю

До можливого ядерного удару слід ставитися серйозно

Колишній директор ЦРУ Девід Петреус в інтерв'ю 24 каналу розповів, що слід розглядати дуже серйозно можливість ядерного удару. Однак в цьому випадку мовиться не про спостереження й очікування наслідків. Навпаки, зараз намагаються донести до кремлівської верхівки, якими будуть наслідки такого рішення.

І знову ж таки, я вірю, що путін, коли прорахує всі можливості, цього робити не стане. Але я не можу цього стверджувати зі стовідсотковою впевненістю,
– додав він.

Він підсумував, що до ймовірності застосування росією ядерної зброї потрібно поставитися дуже серйозно, зокрема, США, які мають чітко донести до москви усю важкість наслідків, щоб вона такого точно не зробила.

Ядерний шантаж росії: останні новини

Варто подивитися – як вижити під час ядерного вибуху: відео