Проте подібна риторика Медведєва зовсім не від розуму, певно, в нього просто роль "валять дурака". Таку думку в ефірі 24 Каналу висловив російський правозахисник та опозиційний політик Марк Фейгін.

Читайте Путін одержимий цією ідеєю: Росія знову почала розмахувати ядерною боєголовкою

Нагадаємо, через несправність чи низку інших причин нещодавно росіяни скинули дві бомби на Бєлгород, одна з яких до того ж не здетонувала. Це наштовхує на думку, чи взагалі російська ядерна зброя може спрацювати, чи вона в такому ж стані, як і інші військові спроможності росіян.

Мем, що став реальністю

Фейгін відверто іронічно ставиться до нещодавніх подій в Бєлгороді. Адже досі "бомбити Вороніж, щоб інші боялися" – це був російський мем, а тепер це стало реальністю.

Він зауважив, що стан російської техніки такий, що ризики самовільного падіння бомб та інших подібних інцидентів з кожним днем тільки збільшуються.

Вони упустили дві бомби, одна з яких не здетонувала, але утворилася воронка 20 метрів. Однак чи можна так самим на себе ядерну бомбу впустити?,
– прокоментував опозиціонер.

Він все ж оцінює таку ситуацію як малоймовірну, адже ядерна зброя працює дещо по-іншому. Однак "якщо Росія розбомбить власну країну ядерною зброєю – це буде справжній "епік фейл", зауважив Фейгін.

Фейгін жорстко відповів на погрози ядерною зброєю: дивитись відео

Росіяни відновили погрози ядерною зброєю: що відомо