Таку думку 24 Каналу озвучив російський опозиційний політтехнолог Аббас Галлямов. За його словами, Путін перестав бути беззаперечним авторитетом у Росії.

Дивіться також "Випалена земля та вогняні смерчі": як і чому Росія наслідує тактику Гітлера, Сталіна та ІДІЛ

Нападає, але готовий до втечі

Галлямов переконаний, що коли Путін віддавав наказ підірвати Каховську ГЕС, то хотів показати, ніби він здатен на все. Насправді диктатор добре знає, що коли він застосує ядерну зброю, відповідь від країн Заходу буде жорсткою.

Він нападає, але знає, що потрібно бути готовим до втечі. Наважитись на застосування ядерної зброї буде складно і Путіну, і виконавцям. Путін не приводить зброю в дію, а тільки віддає команду,
– сказав він.

Опозиціонер нагадав, що приведення ядерної зброї у дію – це тривалий процес. Потрібно підтвердження генштабу, міноборони, російських офіцерів. Хтось із них точно відмовиться виконувати забаганку божевільного диктатора.

Галлямов про російську ядерну зброю: дивіться відео

На Путіна тисне важка ноша

Політтехнолог зазначив, що Путін завжди йшов на ескалацію, коли опонент відвертався в сторону. Однак коли він зрозумів, що не може "взяти Київ за три дні", то втратив рішучість та робить тільки загальні заяви.

Путін – політик середнього рівня, не геній. Він звалив на себе дуже багато і ця ноша на нього тисне. Тиск тільки посилюється. Він тягне цю ношу на собі, а ЗСУ зверху поступово додають. Згодом він просто впаде та втратить змогу діяти,
– додав Галлямов.

Ядерні погрози Росії: останні новини

  • Президент України Володимир Зеленський зазначив, що сьогодні важко давати прогнози щодо можливого використання Путіним ядерної зброї, однак вважає такий розвиток подій малоймовірним.
  • Секретар РНБО Олексій Данілов розповів, як слід реагувати на ядерні погрози Росії. Він сказав: "Бомба може піти на х**". Посадовець додав: якби українці злякалися, це б означало, що тільки країни з ядерною зброєю можуть себе захистити.
  • Радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк заявив, що відновлення ядерного потенціалу України не допоможе виграти цю війну. Це порушить усю ядерну структуру світу, яку Росія й без того "ґвалтує".