Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на матеріал NV "Медичний супровід, адаптація робочого місця та розвиток спільноти: як Інтерпайп підтримує своїх ветеранів".

Зверніть увагу Інтерпайп Віктора Пінчука передав дрони захисникам на Покровському та Торецькому напрямках

Перші ветерани повернулись наприкінці 2022 році. На той час у нас уже була побудована системна робота з підтримки бійців на фронті, зокрема медичний супровід і психологічна підтримка. Та перші повернення чітко окреслили необхідність допомагати і з реінтеграцією до цивільного життя,
– розповіла Людмила Новак, PR-директорка "Інтерпайпу" і кураторка напряму роботи з військовими.

Як Інтерпайп допомагає ветеранам

Від початку війни мобілізували близько 1200 співробітників "Інтерпайп". Демобілізувалися 150 – і всі вони отримують допомогу від свого підприємства, де створили спеціальний штаб допомоги мобілізованим і демобілізованим працівникам.

Усі етапи підтримки відбуваються коштом компанії. Якщо після повернення з фронту людина знову хоче вийти на роботу – їй підбирають робоче місце з урахуванням поточного фізіологічного стану, навичок і досвіду. Найголовніше неписане правило ветеранської політики "Інтерпайп" – глибока повага до кожного, хто повернувся з фронту у цивільне життя

"Наразі ми працюємо над тим, аби змінити в суспільстві ставлення до ветеранів загалом. Часто їх сприймають, як людей, що мають фізичні обмеження, контузії, важкий психологічний стан, потребують пільг тощо. Ми ж змінюємо цю парадигму. Адже ветеран – це людина, яка загартувалася в боях. Вона – мужня, дисциплінована, має поняття ієрархії, відповідальності. Усе, що потрібно, – за потреби створити умови, підтримати, допомогти і поважати кожного", – розповіла керівниця групи допомоги мобілізованим і демобілізованим працівникам "Інтерпайп" Юлія Кішинська.