Про це 24 Каналу заявила голова благодійного фонду "Русь сидящая" Ольга Романова, зауваживши, що варто усіма силами допомагати українській державі. Треба, зокрема, посилити санкції.

Дивіться також Розміщення ядерки в космосі – дуже небезпечне: чи наважиться на це Путін

"Купа російських людей, які мають безпосереднє відношення до військово-промислового комплексу, до війни, не під санкціями й чудово почуваються у Марбельях, в Америках", – сказала Романова.

На Лазурному узбережжі відпочивають колишні співробітники КДБ та сенатори. Голова благодійного фонду "Русь сидящая" зазначила, що ті росіяни, які розв'язали війну, на війні ж нині підіймаються та живуть у Європі. Тому, мовляв, треба обмеження.

Не знаю, чому такі санкції кволі. Чому в Україні допомогу не збільшують? Ось, це та сама європейська політика, американська політика, вибори тощо,
– додала Ольга Романова.

Путін – загроза для світу

  • Війна Росії проти України довела низку прорахунків Владіміра Путіна. У матеріалі CNN зазначили, що мало хто міг зрозуміти, чому президент Росії пішов на таку ризиковану авантюру.
  • Володимир Зеленський переконаний, що війна в Україні завершиться лише тоді, коли увесь світ зрозуміє, що очільник Кремля – це загроза для його існування. Путін уже безліч разів своїми діями довів, що найбільшу за територією державу очолює неадекватна людина. Президент України додав, що світові лідери бояться кардинальних змін в країні-агресорці.
  • Російські пропагандистські ЗМІ написали, що Путін заявив, що Росія нібито "готова до діалогу щодо українського врегулювання". Мовляв, питання в тому, "чи хоче цього Київ".

До слова, президент США Джо Байден ввів персональні санкції проти російського диктатора Путіна у зв'язку з другою річницею війни, яку Кремль веде проти України, а також у відповідь на смерть російського політика Олексія Навального.

До теми Байден назвав Путіна "божевільним с**им сином"