Тепер же Кремль може піти за подібним сценарієм, щоб виправдати агресію проти України. Про це заявив ексглава МЗС Польщі, а нині депутат Європарламенту Радослав Сікорський.

До теми Синергія майбутніх перемог: чим ЗСУ зустрічатимуть російських окупантів

Путін убив сотні росіян

За словами Сікорського, саме чеченська війна стрімко підняла його на посаду президента.

Володимир Путін створив casus beli (ситуація, яка миттєво провокує війну, – 24 канал) для другої чеченської війни, яка стрімко підняла його на посаду президента. Примусивши ФСБ підірвати багатоквартирні будинки з допомогою гексогену та убивши сотні росіян. Я очікую на схожий підхід і щодо України,
– сказав депутат.

Водночас так він прокоментував допис кореспондентки CNN Наташі Бертран, яка поширила заяву речника Пентагону Джона Кірбі. У ній мовиться, що оборонне відомство США має "цілком достовірну" інформацію про те, що Росія підготувала групу диверсантів.

За його словами, це зробили спеціально, щоб провести те, що "називають операцією під чужим прапором". Тобто вона має виглядати ніби напали на Росію чи російськомовних громадян в Україні. Таким чином Росія матиме привід для вторгнення.

Що відомо про ймовірний напад Путіна на Україну

Вам потрібно знати, що Путін готовий напасти будь-коли: дивіться відео

Повний допис політика у твітері

Згадаймо, як Володимир Путін створив casus beli для другої чеченської війни, яка катапультувала його на посаду президента. Змусивши ФСБ підірвати багатоквартирні будинки гексогеном, убивши сотні росіян. Я б очікував, що з Україною буде схожа картина.