Про це 24 каналу розповів голова Луганської ОВА Сергій Гайдай. За його словами, кількість окупантів неймовірна, навіть попри те, що багато з них відмовляється йти в наступ.

Зверніть увагу Збройні Сили України знищили на Сході майже 200 окупантів

"Їх реально дуже багато, вони як таргани – лізуть з усіх щілин. Вони підтягнули техніку. Через Луганську область, просто для розуміння, за добу пройшло майже 2500 одиниць техніки. Це просто щось неймовірне", – заявив Сергій Гайдай.

Що відбувається в населених пунктах Луганщини

Також голова Луганської ОВА повідомив, що надпотужні бої тривають на межі з Донецькою областю, росіяни намагаються перекрити трасу з боку Попасної і Білогорівки.

Водночас Білогорівка вже фактично стала "другою Чорнобаївкою". Окупанти, за словами Гайдая, намагаються ставити понтонні мости в одному й тому ж місці, де вже розбили майже 90 одиниць важкої техніки й спалили купу росіян.

Зауважте Росія вдруге знищила міст, який бомбила у 2014: сполучення між Сєвєродонецьком та Рубіжним немає

Дуже важливою є Воєводівка, що розташована на межі з Сєвєродонецьком. Голова Луганської ОВА заявив, що зайти туди спокійно окупанти не можуть. При спробі зробити це їх накриє артилерія Збройних Сил України.

Воєводівку вони кажуть, що взяли. Так "взяли", що зайти в неї не можуть, бо "чомусь" гинуть,
– заявив Гайдай.

Крім того, голова Луганської ОВА розповів про складну ситуацію в Рубіжному – нема води та газу. Водночас окупанти видали абсурдну "новину", мовляв, вони відкрили у місті лікарню, яка була закрита.

"Це наша лікарня, ми її наповнювали сучасним обладнанням. Це одне з кращих інфекційних відділень, його визнали одним з найкращих в Україні. І вони зараз публікують таку маячню, що воно "стояло закрите повністю, занедбане, а вони його відремонтували і відкрили". Просто якийсь сюр", – сказав Гайдай.

Бої з ворогом на Донбасі: останні новини

  • Ворог продовжує наступати на Лиманському напрямку. У Генеральному штабі ЗСУ повідомили, що росіяни намагаються захопити одну з ділянок місцевості на правому березі річки Сіверський Донець.
  • Ворожі війська вели наступ у напрямку Мар'їнки – хотіли штурмом взяти Комишуваху та Оріхове, але успіху не мали.
  • Станом на 18:00 13 травня, за даними Генштабу, на Слов'янському напрямку російські окупанти зосередили основні зусилля на наступі поблизу населеного пункту Богородичне. Успіху не мали.

Сергій Гайдай про ситуацію на Луганщині: дивіться відео