Таку заяву проросійський політик зробив в інтерв’ю підконтрольному йому телеканалу "112 Україна", передає "Радіо Свобода".

Читайте також: "Не вважаю Росію агресором": Медведчук вкотре розповів про свою симпатію до Кремля

Політик заявив, що для того, аби "повернути Донбас в Україну і Україну на Донбас", необхідні "політична воля української влади" і "прямий діалог з Донецьком, Луганськом і з Москвою".

Якщо не буде сьогодні прямого діалогу з Донецьком і Луганськом української влади чи інших представників, … ніяких домовленостей про повернення цих територій і людей, які живуть на цих територіях, не буде,
– заявив Медведчук.

Кум Путіна додав, що має власний "мирний план", який передбачає для окупованих територій України "особливий статус".

"Я бачу цей особливий статус у наданні їм автономії, можливості створити свій уряд, свій парламент, але автономія у складі України", – додав він.

Проросійський політик також повністю підтримав російську позицію щодо миротворчої місії ООН на Донбасі, яка, на думку Москви, мала б тільки охороняти місію ОБСЄ з обов’язкової згоди бойовиків.

Окрім того, він нагадав, що в Кремлі також говорять про необхідність для Києва йти на "прямий діалог із Донецьком і Луганськом", маючи на увазі проросійських бойовиків на окупованій частині Донбасу, якими керує РФ.

Дивіться відео, хто такий Віктор Медведчук: