Польща

Міністр закордонних справ Польщі Гжегож Схетина назвав українські вибори великим шансом. Результати голосування підтверджують, що українці обрали європейський шлях розвитку — зазначив він в ефірі Польського радіо.

НАТО

Відреагували на вибори і в НАТО. Єнс Столтенберг заявив, що волевиявлення в Україні відповідає усім міжнародним стандартам. Цей факт, за словами генсека, підтверджений численними міжнародними спостерігачами.

Рада Європи

Генсек Ради Європи, норвежець Турбйорн Яґланд зазначив, що вибори 26 жовтня – це не лише зелене світло реформам, це “прагнення українського народу до миру, демократії і єдності країни”.

Литва

Офіційну заяву щодо українських виборів оприлюднило і МЗС Литви. У відомстві чекають від новообраного парламенту європейського оновлення країни і реформ обіцяють всіляко сприяти таким крокам України. Також у Литві пошкодували, що вибори не відбулися в окупованому Криму та на Сході.

США

Американські дипломати також задоволені виборами в Україні. Посол Сполучених Штатів при ОБСЄ Деніел Беєр разом з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом відвідав 10 виборчих дільниць по усьому Києву.

Німеччина

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр вірить, що вибори в Україні ствердять легітимність політики Президента Петра Порошенка.

Канада

Прем'єр-міністр Канади Стівен Харпер з нагоди українських виборів виступив з урядовою заявою:

Люди продовжують демонструвати стійкість, мужність і відданість справі побудови для себе більш мирної і процвітаючої країни.