Цей гурт можна назвати справжньою гордістю української культури. 65 струн бандури передавали думи кобзарів, поширювали народну творчість і з 18 століття полонили серця аристократичних кіл Східної Європи.

Та вже у наші дні бандура стала радше асоціюватися з народними ансамблями, що виконують журливі пісні.

Так би й залишалось, якби не молоді українці, що взялися зламати стереотипи. Адже бандура та баян можуть звучати модно, а їхні мелодії ставати хітами в мережі.До прикладу, взяти відому пісню "Металіки", вибратись у парк і заграти її на бандурі та баяні. Саме так Україна дізналася про гурт.

Читайте також: Які українські військові розробки сміливо конкурують із закордонними аналогами

Пізніше учасники колективу Тетяна Мазур та Сергій Шамрай зізнаються, що записали кліп радше для батьків і друзів. Те, що за тиждень його переглянуть 300 тисяч, ніхто й не сподівався.

Хоча зараз ця цифра вже перейшла рубіж в 1 мільйон, а в коментарях люди з усього світу пишуть про своє захоплення.

Одним жанром не обмежуються: виконують кавери на пісні "Скорпіонс", Адель, "Квін", експериментують також з українською класикою, як то "Черемшиною" або "Щедриком" Леонтовича.

Коли у соцмережах запустили флешмоб із популяризації українських музикантів, інструментальний дует несподівано підтримав Володимир Гройсман, запостивши на своїй сторінці кавер на композицію "Гроза" Антоніо Вівальді.

Дует має вже чималий музичний досвід. Обоє почали займатися музикою у віці шести років, мама Тетяни є також відомою бандуристкою. Зараз дует чи не найбільше мотивують розповіді, що малі діти завдяки їхнім відео приходять у музичні школи й записуються на клас бандури та баяна.